placeholder image

Nasze wina

Winnica Vineas Montis oferuje wina gronowe wyrabiane z winogron uprawianych na santockich wzgórzach. Rocznik 2021 obejmuje cztery etykiety:
- Blanc de blancs - assemblage Pinot blanc i Pinot gris
- Santockie cuvee - assemblage Riesling i Gewürztraminer
- Veltliner - Grüner Veltliner
- Laurentus - Saint Laurent (dostępny od września)

placeholder image

Degustacje grupowe

Degustacja naszych win wraz z przekąskami w postaci serów i wędlin wyrabianych przez lokalnych dostawców. W programie degustacji krótkie szkolenie jak łączyć wino z jedzeniem, oprowadzenie gości po winnicy oraz zarys historyczny lokalnego winiarstwa. 
Degustacja trwa około 3 godziny. otwarte butelki można zabrać ze sobą. 

placeholder image

Sesje zdjęciowe

Nasza winnica jest otwarta na wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe  - ślubne i okolicznościowe. W cenie wynajęcia winnicy butelka wina :)

placeholder image

Warsztaty i szkolenia

Zapraszamy na profesjonalene warsztaty oraz szkolenia z zakresu parowawia wina z jedzeniem, czytania etykiet oraz całego procesu prowadzenia winnicy i wyrabiania wina od doboru parceli pod przyszłe uprawy (grunt, oświetlenie) poprzez pielęgnację roślin (redukcja zieleni, ekologiczne metody i środki ochrony) na wyrobie wina skończywszy.  

Zamówienia na wino oraz rezerwacje terminów degustacji, sesji zdjęciowych oraz szkoleń poprzez e-mail, formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Vineas Montis Santok 2017-2023r. kontakt@vineasmontis.pl